PatiGražiausia.lt Facebook'e
Prekių krepšelis
Tuščias
 

Apie parduotuvę

Elektroninė rankų darbo papuošalų parduotuvė

Suteikiame Jums galimybę patogiai ir be papildomo laiko eikvojimo įsigyti puošnius, unikalius, "akį veriančius" ir aplinkinių žvilgsnius pritraukiančius papuošalus būtent šioje, rankų darbo papuošalų parduotuvėje.

Visi mūsų papuošalai - 100% unikalūs, taigi, ir jų išliekamoji vertė - didelė.

Prekių užsakymas, gaminimas ir pristatymas

Prekes užsakyti parduotuvėje gali tik registruoti vartotojai - registracija čia!

Jei patinka kuri nors prekė mūsų parduotuvėje ir pageidaujate ją pirkti, pirmiausia įdėkite šią prekę į "Prekių krepšelį" paspausdami nuorodą "Įdėti į krepšelį". Į savo prekių krepšelį galite sudėti daug prekių - kiek tik pageidaujate. Išsamesnę informacija apie sudėtas prekes krepšelyje matysite paspaudę nuorodą puslapio viršuje "Prekių krepšelis".

Jei jau išsirinkote visas pageidaujamas prekes - paspauskite "Užsakyti ir apmokėti". Elektroninė parduotuvės sistema paprašys prisijungti prie parduotuvės duomenų sistemos įvedant savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, o jei perkate pirmą kartą - pirmiausia turėsite užsiregistruoti įvedant savo vardą, pavardę, adresą ir t.t. Naujam vartotojui užsiregistravus ir prisijungus prie parduotuvės sistemos, bus galima tęsti prekių užsakymą. Tiesiog sekite nurodymus: pasirinkite prekių pristatymo budą (galbūt galimi keli variantai), po to - apmokėjimo būdą. Dėmesio! Galutinis užsakymo pateikimo patvirtinimas yra paspaudžiant mygtuką "Patvirtinti užsakymą".

Pateiktą užsakymą būtina kuo skubiau apmokėti! Mokėjimus priimame bankiniu pavedimu arba per PayPal mokėjimų sistemą. Patvirtinę užsakymą, kuo skubiau atsiskaitykite pasirinku būdu.

Apmokėjus užsakymą, apie tolesnę užsakymo vykdymo būklę informuosime el. paštu arba šią informaciją galėsite peržiūrėti parduotuvės sistemoje (užsakymų istorijoje).

Svarbu! Renkantis prekes atkreipkite dėmesį į informacinį laukelį apie prekės "Būklę". Jei prekę turime pagamintą (t.y. atsargose), laukelyje "Būklė" matysite atitinkamą informaciją, o jei prekės šiuo metu neturime (galbūt ją jau nupirko kažkas kitas) - čia jau matysite informaciją apie tai, per kiek laiko pagaminsime Jums prekę užsisakius. Jei Jums išsirinkta prekė reikalinga skubiau, nei laukelyje "Būklė" nurodytas laiko tarpas, prašytume, susisiekite su parduotuvės administracija ir pasitikslinti dėl minimalaus prekės pagaminimo ir pristatymo termino ... juk viskas yra įmanoma!

Apie prekių pristatymą skaitykite skyrelyje "Prekių pristatymas".

Iš ko gaminama mūsų bižuterija?

Papuošalų sudedamosios dalys dažniausiai yra sidabrinės arba pasidabruotos, nors gaminame papuošalus ir iš kitokių metalų lydinių. Papuošalui "gyvybę įkvepia" Swarovski kristalai, perlai, čekiško stiklo kristalai, kalnų krištolas, brangieji akmenys ir t.t.

Swarovski kristalai – tai švaraus kvarcinio stiklo lydinys su tam tikromis švino druskų priemaišomis. Dėl daugiabriaunio šlifavimo sukuriamas ypatingas šviesos lūžio efektas – tokiu būdu Swarovski kristalai išsiskiria savo spindesiu. Pridedant įvairių priedų, sukuriami spalvoti Swarovski kristalai – atkartojantys natūralių brangių ar pusbrangių akmenų spalvą ir išvaizdą.

Rekomendacijos prižiūrėti papuošalams

  • vengti tiesioginio parfumerijos, lakų, kremų patekimo ant papuošalų;
  • aukštos temperatūros ar staigių jos pokyčių (saulė, sauna ar pan.);
  • sūraus vandens, ploviklių patekimo ant aksesuarų (skalbimo priemonės ir kt.);
  • tiesioginio kontakto su aštriais ir kietais daiktais, galinčiais subraižyti poliruotą brangaus metalo paviršių;
  • išsitepus papuošalo paviršiui, jį valyti minkštu skudurėliu ar servetėle, ypatingais atvejais galima plauti šiltu muiluotu vandeniu ir kruopščiai nusausinti;
  • nepatariama maudytis segint natūralių perlų vėrinį. Vėriniui sudrėkus, jį būtina išdžiovinti padėjus ant servetėlės ar rankšluosčio;
  • negalima perlų valyti įvairiomis juvelyriniams gaminiams skirtomis valymo priemonėmis, taip pat ir kitomis cheminėmis priemonėmis (balikliais, valikliais, turinčiais amonio junginių ar pan.),nes jos gali pakenkti;
  • perlus ir kitus aksesuarus patariama laikyti atskirai medžiaginiuose maišeliuose ar dėžutėse, kad jie nesusibraižytų.

Deramai prižiūrimi papuošalai Jums tarnaus ilgai!