PatiGražiausia.lt Facebook'e
Prekių krepšelis
Tuščias
 

Atsiskaitymas už prekes

Atsiskaitymas už prekes parduotuvėje PatiGražiausia.lt

Internetinėje rankų darbo papuošalų parduotuvėje PatiGražiausia.lt už prekes galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu:

  • mokėjimo pavedimu (jūsų turimos elektroninės bankininkystės sistema arba artimiausiame banko skyriuje),
  • mokėjimų sistema "PayPal" (galima atsiskaityti su kreditine kortele).

Atsiskaitymas mokėjimo pavedimu

Pasirinkę šį apmokėjimo būdą galėsite užmokėti už prekes per Jūsų pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą arba tiesiog nuėjus į bet kurio banko skyrių ir pavedimą atlikti ten.

Užsakant prekes, mokėjimo informacijos puslapyje pažymėkite punktą "Atsiskaitysiu mokėjimo pavedimu". Patvirtinę savo užsakymą, galutinę užsakymo sumą perveskite į mūsų sąskaitą. Visi mokėjimo rekvizitai bus nurodyti užsakymo patvirtinimo metu.

Atsiskaitymas mokėjimų sistema "PayPal"

Jei už išsirinktas prekes pageidaujate atsiskaityti kreditine kortele - tai galite atlikti per PayPal mokėjimų sistemą. Mokėjimus už prekes priimame tik eurais.

Užsakant prekes, mokėjimo informacijos puslapyje pažymėkite punktą "Atsiskaitysiu per mokėjimų sistemą PayPal". Patvirtinę savo užsakymą, galutinę užsakymo sumą perveskite į mūsų PayPal sąskaitą:

Gavėjas PayPal sistemoje: info@patigraziausia.lt
Mokėjimos paskirtis: Užsakymo Nr. XXX (įrašykite) apmokėjimas

Dėmesio! Jei iškilo klausimų, ar norite pasitikslinti dėl apmokėjimo per PayPal mokėjimų sistemą - susisiekite su parduotuvės administracija.