PatiGražiausia.lt Facebook'e
Prekių krepšelis
Tuščias
 

Individualūs užsakymai

Individualūs rankų darbo papuošalų užsakymai

Jūs išririnkote rankų darbo papuošalą mūsų elektroninėje parduotuvėje, bet šis papuošalas Jums netinkamos spalvos ar ilgio? O galbūt norite masyvesnio tokios pat formos papuošalo? Gal kur matėte norimą papuošalą ir norite panašaus?

Taigi, jei PatiGražiausia.lt parduotuvės papuošalų asortimente neradote Jums tinkančio ir patinkančio papuošalo - užsisakykite individualiai! Individualūs užsakymai atliekami pagal kiekvieno pirkėjo pageidavimus ir poreikius.

Susisiekite su parduotuvės administracija el. paštu ir kuo detaliau aprašykite, kaip turėtų atrodyti Jūsų pageidaujamas papuošalas. Galbūt kur matėte panašų papuošalą į Jūsų norimą – prie laiško prikabinkite jo nuotrauką arba pateikite nuorodą į puslapį su papuošalo nuotraukomis Internete.

Kuo skubiau atsakysime į Jūsų paklausimą, parašydami per kiek laiko galėtume pagaminti Jūsų pageidaujamą papuošalą ir kokia bus jo kaina.

Visi individualūs užsakymai yra vykdomi tik gavus išankstinį apmokėjimą, arba jo dalį. Suderinus papuošalo pageidaujamą išvaizdą ir gavus apmokėjimą, papuošalą paprastai pagaminame ir išsiunčiame užsakovui per artimiausias 3-5 darbo dienas.