PatiGražiausia.lt Facebook'e
Prekių krepšelis
Tuščias
 

Komplektas "Rožinis šerkšnas"

Komplektas "Rožinis šerkšnas"
Paspauskite kad padidinti
Kaina: € 14.00
Būklė: Pagaminsime per 5-10 darbo dienų
Kodas: 0187
Įvertinimas: 5 iš 5 žvaigždučių!

Galimi variantai:
Pagaminta iš:

Jei norite užsisakyti šią prekę,
susisiekite su parduotuvės administracija.

Pakabukas - stiklas, rožinis kvarcas, pasidabruotos detalės, sidabro vielutė, vaškuota medvilninė juostelė.

Auskarai - kalnų krištolas, rožinis kvarcas, sidabro įvėrimas, pasidabruota (arba sidabro) vielutė.

ROŽINIS KVARCAS padeda įveikti meilės nerimą, atsipalaiduoti, grąžina ramybę ir harmoniją. Kitaip sakant, tai “vidinės ramybės” akmuo. Norint nusiraminti, 15-20 minučių jo gabaliuką reikia palaikykti kairėje rankoje. Be to, tai dangiškosios meilės, dvasingos meilės akmuo. Jis padeda atleisti, pamiršti nuoskaudas, lengviau išgyventi meilės kančias, išsivaduoti iš baimių, pamilti save. Tinkamiausia šį akmenį nešioti ant sidabrinės grandinėlės nuleistą ant krūtinės arti širdies. Rožinis kvarcas, kaip ir mėnulio akmuo ar kalnų krištolas, skatina vaisingumą.

KALNŲ KRIŠTOLAS padeda racionaliai apmąstyti bet kurią informaciją, neleidžia nuslysti į purvą, apsaugo nuo įtartinų dalykų.  Jis stiprina atmintį, gerina iškalbą, grynina mintis. Kalnų krištolas saugo kelionėse, gerina miegą. Palaiko harmoniją, pusiausvyrą, ramybę ir apsaugą. Žiemą nešiojamas šildo kūną. Jis taip pat gerina virškinimą, tvarko kasos veiklą. Tačiau reikia žinoti, jog tai stiprus mineralas, prie jo reikia pratintis pamažu.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML formatavimas išjungtas!

Įvertinimas: Prastas            Geras

Įveskite kodą į laukelį žemiau:

Komplektas "Rožinis šerkšnas"
Paspauskite kad padidinti
Komplektas "Rožinis šerkšnas"
Paspauskite kad padidinti
 

Individualūs rankų darbo papuošalų užsakymai

Rankų darbo papuošalai. Individualūs rankų darbo papuošalų užsakymaiJūs išririnkote rankų darbo papuošalą mūsų elektroninėje parduotuvėje, bet šis papuošalas Jums netinkamos spalvos ar ilgio? O galbūt norite masyvesnio tokios pat formos papuošalo? Gal kur matėte norimą papuošalą ir norite panašaus? Norite priderinti naują papuošalą prie kitų papuošalų ar savo rūbų?

Jei parduotuvės papuošalų asortimente neradote Jums tinkančio ir patinkančio papuošalo - užsisakykite individualiai! Individualūs užsakymai atliekami pagal pirkėjo pageidavimus ir poreikius.