PatiGražiausia.lt Facebook'e
Prekių krepšelis
Tuščias
 

Sagė "Kairo gėlė"

Sagė "Kairo gėlė"
Paspauskite kad padidinti
Kaina: € 14.00
Būklė: Pagaminsime per 5-10 darbo dienų
Kodas: 0181
Įvertinimas: Dar neįvertinta

Jei norite užsisakyti šią prekę,
susisiekite su parduotuvės administracija.

Plastikinė kamėja, kairo nakties ir rožinio kvarco skalda, atlaso kaspinas. Sagės dydis 7 x 6 cm.

KAIRO NAKTIS – tai sintetinis saulės akmuo, žėrintis tarsi būtų pripiltas sidabro ar vario dulkelių.  Jis gali būti kelių spalvų: rudas – stiprina emocijas, o mėlynos spalvos – išminties akmuo, energijos „pakrovėjas“.

ROŽINIS KVARCAS padeda įveikti meilės nerimą, atsipalaiduoti, grąžina ramybę ir harmoniją. Kitaip sakant, tai “vidinės ramybės” akmuo. Norint nusiraminti, 15-20 minučių jo gabaliuką reikia palaikykti kairėje rankoje. Be to, tai dangiškosios meilės, dvasingos meilės akmuo. Jis padeda atleisti, pamiršti nuoskaudas, lengviau išgyventi meilės kančias, išsivaduoti iš baimių, pamilti save. Tinkamiausia šį akmenį nešioti ant sidabrinės grandinėlės nuleistą ant krūtinės arti širdies. Rožinis kvarcas, kaip ir mėnulio akmuo ar kalnų krištolas, skatina vaisingumą.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML formatavimas išjungtas!

Įvertinimas: Prastas            Geras

Įveskite kodą į laukelį žemiau:

Sagė "Kairo gėlė"
Paspauskite kad padidinti
 

Individualūs rankų darbo papuošalų užsakymai

Rankų darbo papuošalai. Individualūs rankų darbo papuošalų užsakymaiJūs išririnkote rankų darbo papuošalą mūsų elektroninėje parduotuvėje, bet šis papuošalas Jums netinkamos spalvos ar ilgio? O galbūt norite masyvesnio tokios pat formos papuošalo? Gal kur matėte norimą papuošalą ir norite panašaus? Norite priderinti naują papuošalą prie kitų papuošalų ar savo rūbų?

Jei parduotuvės papuošalų asortimente neradote Jums tinkančio ir patinkančio papuošalo - užsisakykite individualiai! Individualūs užsakymai atliekami pagal pirkėjo pageidavimus ir poreikius.