• Prekė gali būti NEMOKAMAI grąžinama atgal per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos. 

  Grąžinama prekė turi atitikti šiuos reikalavimus:
  - Nepažeistos pakuotės, nepažeistos etiketės, nepažeistos apsauginės plėvelės.
  - Prekė yra nenaudota ir nesugadinta.
  - Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija.

  Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.
  Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).

  Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už prekių supakavimą.
   

  Grąžinamą prekę prašome išsiųsti užklijavus siuntoje turimą grąžinimo lipduką arba pristatyti žemiau nurodytu būstinės adresu:
  UAB "KEMPERIŲ ĮRANGA"
  Galnės g.8, Vainutas, Šilutės r. LT-99432

  Siunčiant prekę ne su grąžinimo lipduku informuokite apie prekės grąžinimą el. laišku info@patigražiausia.lt arba susisiekite telefonu +370 679 45912 

  PASTABA! Nesiųskite prekių per PAŠTO SIUNTAS ir į SIUNTŲ TERMINALUS. Pašto siuntomis arba į siuntų terminalus išsiųstos prekės nebus atsiimtos ir grįš atgal siuntėjui. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password